הסתדרות העובדים

 

 

ההסתדרות הכללית שנוסדה בשנת 1920 היא ארגון העובדים הגדול והוותיק בישראל. הארגון שמוסדותיו מילאו תפקיד מוביל בהקמת המדינה, ממשיך למלא גם היום תפקיד מרכזי בהגנת זכויות העובדים והגמלאים, תוך דגש מיוחד על קידום השוויון וצמצום פערים בחברה הישראלית.

ההסתדרות מטפלת בענייניו המקצועיים והכלכליים של ציבור העובדים: התאגדות עובדים וייצוגם אל מול המעסיק, חתימה על הסכמים קיבוציים למען שיפור תנאים והבטחת ביטחון תעסוקתי, קידום זכויות הפנסיה ודאגה לעתידם של העובדים, הנשים והגמלאים ועוד.

ההסתדרות מקדמת את פעילותה בכל רחבי הארץ באמצעות איגודים מקצועיים, הסתדרויות ארציות בענפי עבודה שונים והסתדרויות במרחבים הפזורים בכל רחבי המדינה. לנוכח כניסתם של סקטורים חדשים לעולם העבודה המאורגנת, תנופת ההתאגדות מקבלת ביטוי גם בהקמה של איגודים חדשים בהסתדרות כגון איגוד עובדי הסלולר, האינטרנט וההיי-טק.

בנוסף, ההסתדרות אחראית גם לשורה של הישגים המחזקים את הביטחון הסוציאלי של כל תושבי ישראל. החל מהבטחת הוודאות הכלכלית של עובדים בעתות חירום וכלה בשיפור תנאי ההעסקה של מאות אלפי עובדים במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי כאחד.

ההסתדרות בראשותו של ארנון בר-דוד, הביאה בשורה היסטורית כאשר הובילה מהלך מוצלח להעלאת שכר המינימום ב-1,000 שקלים. בנוסף לכך, ההסתדרות אחראית להסכם תקדימי שנועד לקדם את שילובם של אנשים עם מוגבלות בעולם העבודה.

כמו כן, ההסתדרות פועלת לחיזוק ושיפור תנאי עבודתם של עובדים מוחלשים בישראל, במסגרת זאת ההסתדרות הביאה לשיפור משמעותי בזכויותיהם ותנאי שכרם של עובדי השמירה והניקיון. זאת ועוד, לאחר מאבק שהובילה ההסתדרות, 15 אלף עובדי קבלן במגזר הציבורי ייקלטו להעסקה ישירה וישופרו תנאי העבודה של עובדים נוספים, ביניהם עובדים סוציאליים ועובדי הוראה.

ההסתדרות פועלת לחיזוק המערך הפנסיוני והסיעודי בחברה הישראלית, ומהווה את הגורם החברתי המוביל בישראל.

ההסתדרות תמשיך לפעול בכל האמצעים העומדים לרשותה לחיזוק מעמד האדם העובד ולטיפוח חברה שוויונית והוגנת יותר. 

 

 

 

 

 

 

 

מועדון ביחד בשבילך

 

מועדון "ביחד, בשבילך" הינו מועדון שהוקם עבור חברי ההסתדרות החדשה, במטרה להעניק מגוון הטבות בכל תחומי החיים לכל העובדים והגמלאים המאוגדים תחת ההסתדרות, ובכלל זה את האפשרות לרכוש שירותים ומוצרים בהנחה.

לצורך הרשמה למועדון וקבלת עדכונים שוטפים ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני האישית שלך, יש להיכנס לאתר המועדון ולהירשם כחבר פעיל במועדון.

הכניסה לאתר האינטרנט של המועדון בכתובת  www.hist.org.il  תיעשה על-ידי הזדהות באמצעות מספר תעודת הזהות, ולאחר מכן על ידי תהליך רישום קצר וחד פעמי. בכניסתך הראשונה לאתר תתבקש לעדכן סיסמה שתשמש אותך בכניסות הבאות לאתר.

המועדון מעניק מגוון רחב של הטבות ומבצעים תקופתיים במחירים מיוחדים לחברי ההסתדרות. כל מה שצריך הוא להיכנס לאתר, לעדכן פרטים ולהתחיל ליהנות משלל ההטבות והפעילויות.

ההצטרפות והחברות במועדון אינן כרוכות בתשלום.

 

כניסה לאתר